Firesafe København

Besøg/post: Slæggerupvej 212, 4000 Roskilde
Telefon: +45 46 78 68 50

Adm.dir
Jan Thorhauge
+45 40 72 20 30
jan.thorhauge@firesafe.dk
 
Entrepriseleder brandsikring
Jan Høgh
+45 40 72 20 50
jan.hogh@firesafe.dk
 
Entrepriseleder brandsikring
Rune Damgaard
+45 40 72 20 45
rune.damgaard@firesafe.dk
 
Entrepriseleder teknisk isolering: Per Mikkelsen
Mobil: +45 20 36 95 81
per.mikkelsen@firesafe.dk      
 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Firesafe Middelfart

Besøg/post: Damgårdvej 12C, 5500 Middelfart

KAM Kontrol og service
Sten Bruhn
+45 40 72 20 07
sten.bruhn@firesafe.dk

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Firesafe Århus

Besøg/post: Vejlbjergvej 9, 8240 Risskov
Telefon: +45 86 25 89 66

Afdelingsleder
Claus Nordsted
+45 40 72 20 54
claus.nordsted@firesafe.dk

Entrepriseleder brandsikring
Kim Jensen
+45 40 72 20 55
kim.jensen@firesafe.dk

Entrepriseleder brandsikring
Dennis Gantzler
+45 40 72 20 56
dennis.gantzler@firesafe.dk

Entrepriseleder brandsikring
Pernille Borchmann
+45 40 72 20 15
pernille.borchmann@firesafe.dk

Entrepriseleder teknisk isolering
Søren Røddik
+45 40 72 20 53
soren.roddik@firesafe.dk

Bogholderi Danmark
Doris Christensen
+45 40 72 20 59
doris.christensen@firesafe.dk

 
Firesafes hjemmesider i Norge og Sverige og Finland