Hovedkontor Firesafe AS        

Besøk: Robsrudskogen 15, 1470 Lørenskog. Åpningstid lager uke 28, 29 og 30:
Mandag til torsdag: 08.00 – 15.00, Fredag: 08.00 – 13.00.

Post/Felles fakturaadresse: Postboks 6411 Etterstad / NO-0605 Oslo / faktura@firesafe.no
Mail: firmapost@firesafe.no 
Telefon: +47 09 110 / 22 72 20 20 
Telefax: +47 23 17 86 00
Organisasjonsnummer: 958 249 799
 

/ Administrerende direktør: Morten Ameln
Mobil: 971 99 390
E-post: morten.ameln@firesafe.no

/ Daglig leder Firesafe Energy: Hallvard K. Engøy
Mobil: 940 07 990
E-post: hke@firesafe.no

/ Daglig leder Firesafe Tech: Ketil Ellefsen
Mobil: 91 11 87 02
E-post: ketil.ellefsen@firesafe.no

/ Salgs- og markedsdirektør: Jimmy Larsen
mobil: 940 03 163
E-post: jimmy.larsen@firesafe.no

/ Leder Rådgivning: Morten Ameln
Mobil: 971 99 390
E-post: morten.ameln@firesafe.no

/ Teknisk sjef/ International Product Sales/ Atle Killerud
mobil: 913 56 429
E-post: atle.killerud@firesafe.no

/ Direktør IT/Administrasjon: Svein Kjenne
Mobil: 951 52 474
E-post: svein.kjenne@firesafe.no

/ Direktør Kontroll & Service: Brynjar Kværnstuen
Mobil: 913 52 023
E-post: brynjar.kvaernstuen@firesafe.no 

/ Økonomidirektør: Eivind Skarpodde
Mobil: 924 23 567
E-post: eivind.skarpodde@firesafe.no

/ KS/HMS-sjef: Heidi Abantao
Mobil: 928 82 415
E-post: heidi.abantao@firesafe.no 

/ Logistikksjef: Jan-Bjarne Aas
Mobil: 926 31 654
jan.bjarne.aas@firesafe.no